Home › Piękne Zakopane

Monday, October 23 2017, 11:35

Piękne Zakopane

Jeśli ktoś zimą wybiera się do Zakopanego, a ma na tyle szczęśliwsi, że jest tam śniegu to będzie bardzo zadowolony. Właśnie zimą w górach jest jeszcze ciekawszy klimat. Nie przejmujemy się, że zasypało dzisiaj drogi, bo my sobie chodzimy i cieszymy się pięknymi widokami.

W Zakopanem można spędzić czas na różne sposoby. Znajdzie się coś dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, czyli zimą mamy ośnieżone stoki. Można jeździć na nartach, na desce albo lepić bałwana. Można oczywiście być na dole i siedzieć sobie w karczmach. Można zwiedzać muzea, skocznie, i wiele innych atrakcji, które nam to miejsce oferuje. Wszystkim podoba się w Zakopanem. Nie ma znaczenia czy ktoś ma dziesięć czy sto lat. Dla każdego znajdzie się dokładnie to, co mu się spodoba. Można robić zakupy na Krupówkach, ale można również dostać się na Gubałówkę. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie znalezienie tam na górze miejsca do spania.

tatry-1740206_640.jpg
 

Noclegi na Gubałówce

Ze znalezieniem miejsca magicznego, które oferuje niesamowite noclegi nie będzie problemu. Wystarczy, że wybierzemy Szałas Pod Gubałówką, a przekonamy się jak miło można spędzić czas. Szałas nie jest duży, bo ma wielkości dużego pokoju. Dwadzieścia pięć metrów kwadratowych pozwala na to żeby spały tam nawet cztery osoby. To właśnie jest takie miejsce, które nam się spodoba. Mamy ogrzewanie podłogowe, mamy telewizje i sprzęty w kuchni. Krótko mówiąc mamy pełne wyposażenie, a zatem jest to miejsce przeznaczone dla osób, które mają duże wymagania. Z zewnątrz to zwykły domek, ale wewnątrz mamy luksus, który nam przypadnie do gustu. Na pewno będziemy bardzo zadowoleni, jeśli chociaż kilka dni tam spędzimy.

Trzeba się spieszyć z wynajmowaniem tego miejsca, bo chętnych jest bardzo dużo. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką lokalizacją to na stornie domki Zakopane znajdzie więcej informacji. Można przez tę stronę od razu zrobić sobie rezerwacje obiektu na wybrany przez siebie dzień. Cena jest bardzo niska, a komfort jest na bardzo wysokim poziomie.