Home › Jeśli rezygnujemy z wedding plannera

Friday, June 30 2017, 14:15

Jeśli rezygnujemy z wedding plannera

Jeśli rezygnujemy z "wedding plannera" na rzecz swojej pracy, powinniśmy odpowiednio się do tego przygotować. Na rynku jest mnóstwo książkowych pozycji traktujących o ślubie, także poradniki na ten temat zawierające wiele ciekawych i przydatnych porad. Mając już wiedzę z tego zakresu, możemy przejść do praktycznej części obowiązków, czyli wcielanie w życie planów. Jeśli do tej pory żaden fotograf nie urzekł nas na tyle, że widzielibyśmy go na naszym ślubie, warto poszperać w Internecie. Każdy fotograf ma swoją stronę internetową, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje. Myślę tu między innymi o opisie jego metod pracy, doświadczeniu, ofercie ślubnej, twórczości i cenniku.

pan_mlody_i_pani_mloda_slubna_fotografia.jpg
pan_mlody_i_pani_mloda_slubna_fotografia.jpg, Jun 2017

Ceny za usługę Foto / Video

Ceny za usługę są mocno zróżnicowane, dlatego warto dobrze się rozglądnąć. Gdy chcemy fotografa z naszej niedalekiej okolicy, wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę Google "fotograf ślubny Kielce". Lista będzie zawierać fachowców tylko z naszego regionu. Mając taką wiedzę, możemy przejść do działania. Przeglądamy każdą pozycję z listy i poznajemy sylwetki poszczególnych fotografów. Dowiadujemy się o ich ofertach, twórczości, doświadczeniu w zawodzie. Oglądając zdjęcia, poznajemy styl, w jakim tworzy dany fachowiec. Łatwiej nam będzie podjąć decyzję, jeśli znamy tematykę fotograficzną. Przykładowa strona fotografa ślubnego: http://www.nasdwoje.com.pl/ - gdzie sprawdzisz portfolio

Oprócz fotografa

Oprócz fotografa, potrzebować będziemy muzyków, którzy ubogacą nasze przyjęcie. Wybór nie może być przypadkowy, od tej decyzji zależy sukces naszego wesela. Organizowanie powinniśmy zacząć minimum rok wcześniej, a podjęcie ważniejszych decyzji (czyli sala, fotograf, orkiestra) nawet 2 lata wcześniej. Zapas czasu jest potrzebny dla spokoju naszej głowy. Przez ten czas możemy na spokojnie wszystko przemyśleć, zaplanować jak będzie wyglądał nasz wielki dzień. Gdy wybierzemy datę ślubu, należy konsekwentnie podejmować kolejne, by niczego nie przeoczyć. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzyć notatnik, w którym zapiszemy, jakie decyzje na nas czekają. Wtedy będziemy mieć pewność, że wykonaliśmy plan na 100% i niczego nie pominęliśmy.